Özel Tasarım Maske Lastiği Dokuma Modelleri

Özel Tasarım Maske Lastiği Dokuma Modelleri

Özel Tasarım Maske Lastiği Dokuma Modelleri

Sağlık günümüzde önceliklerimizin başında yer almaktadır. Sağlığımızı korumak için de gündemimizi işgal etmiş bulunan salgın nedeni ile solunumumuzu koruyucu maskeleri kullanmak zorunluluğa dönüşmüş ve bu zorunluluğumuz bir süre daha devam ececek gibi görünmektedir. Kaya Dantel lastik imalatına başlamış olduğu 50 yıl öncesinde tekstil ve konfeksiyon yan ürünü olan çamaşır lastiği, pijama lastiği, don lastiği, boxer lastiği, ev döşeme ürünlerinin aksesuarı niteliğinde jakarlı lastik, eşofman lastiği, tayt lastiği gibi ürünler için dokuma lastik, örme lastik makinalarında lastik üretimi için tasarımlar gerçekleştirmkteydi..

Lastik imalatı tıpkı diğer ürün üretim sektörlerinde olduğu gibi güncellenmek ve güncel ihtiyaçları karşılamak için yenilenmek zorundadır. Bizler de güncel talepler doğrultusunda ürünlerimizi ve tasarılarımızı sürekli yenileyerek lastik üretimimizi gerçekleştirmekteyiz.

Klasik maske lastiği günlük kullanım ve çalışma sektörü için talep edilenler arasındadır. Ancak bunların yanı sıra görsele hitap eden tasarımlar da talep edilmektedir. Örneğin ülke olarak geleneklerimize bağlı ve her durum ve koşulda devam ettirme eğiliminde  bir millet olduğumuzu belitmemize gerek yoktur ...

Düğünler salgın günlerini yaşıyor olsak bile vazgeçilmezlerimizdendir...

Özel Tasarım Maske Lastiği Dokuma Modelleri müşterilerimiz tarafından Kaya Dantel firmasından talep edilenler arasında yerini aldığından bizler de maske lastiği üretimi aşamasına özel tasarım maske lastiği dokuma moddellerini eklemiş bulunuyoruz..

Maskeler artık hayatımızda koruyuculuklarının yanı sıra kıyafetlerimiz gibi bedenimizin birer parçası olmazso olmazı arasında yer etmiştir. Bu durum tıpkı giyindiğimiz bir iç çamaşır lastiği olmadan nasıl çamaşırı kullanamıyorsak, maskeleri de maske lastiği olmadan kullanamaz olduğumuz gerçeği ile bizi karşı karşıya bırakmaktadır..

Gelinlik modelleri için maske tasarımı yapan bir tasarımcıyo düşündüğümüzde piyasada kullanılan cerrahi maskeler için üretilmiş olan maske lastiklerinin gelinlik için tasarlanan maskelerde şık durmayacağı düşüncesinden yola çıkarak dantelli özel tasarım maske lastiği üretimine kaya dantel olarak seri bir şekilde geçiş yaparak sekrörün ihtiyacına ürün imalatı gerçekleştirdik...

İşlemeli ve nakışlı çamaşır lastiği, simli pijama lastiği, jakar dokuma pijama lastiği, kare desenli tayt lastiği, yazı baskılı boxer lastiği gibi ürünlerimizin yanına işlemeli ve nakışlı maske lastiği modellerini de ekleyerek lastik üretim model sayımıza bir yenilik daha ekleyerek tasarımlarımızı güncellemiş olduk...

Örme lastik ve dokuma lastik modellerimiz daha çok kıyafetlerimizin altında kullanılan  iç çamaşır veya gece yatarken kullandığımız pijama gibi çamaşır sınıfından giyisiler için tasarlanırken yüzümüzde kullanılan maskeler ve özellikle  dış mekanlarda takılması gerekenler kısmında olan koruyuculardan olduğundan aynı anda görsele de hitap etmektedirler.

Özel Tasarım Maske Lastiği Dokuma Modelleri yukarıda belirttiğimiz nedenden dolayı yüz bölgemizde ve taşıdığımız kıyafetler ile uyumlu olacak şekilde tasarlanarak, örme lastik, jakarlı lastik, çamaşır lastiği, pijama lastiği gibi imalat ürünlerimizin yanında maske lastiği kategorisinde müşterilerimizin talep ettiği dantel model ve renkleri kullanılarak üretilmekte ve ihtiyaç sahiplerine özel tasarım maske lastiği toptan fiyatları ve özel tasarım maske lastiği kilogram fiyatları ile hem toptan hem perakende olarak  satışı yapılamktadır.

Maske üreticileri için maskelerde kullanılan kumaş ve dikiş özellikleri ile uyumlu her renk ve desende özel tasarım maske lastiği dokuma modelleri kataloğu hazırlayarak müşterilerimizin sipariş öncesi inceleyerek özel tasarlanmış maske lastiği ihtiyaçları için seçelekleri incelemelerini sağlamaktayız..

özel tasarım olarak hazırlanan ve dokuma lastik,  örme lastik makinalarımızda farlı form ve renklerde üretilen maske lastiği fiyatları için telefon numaralarımızdan bize ulaşarak fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz..

Nikah kıyafetiniz ile kullanacağınız özel maske modeliniz için örme renkli maske lastiği, gelinler için tasarlanan özel gelin maskesi modelleri için dantelli beyaz maske lastiği, kına gecesi kıyafeti ile birlikte takacağınız  dokuma maske lastiği katılacağınız bir davet veya özel günde kullanacağınız abiye kıyafetiniz ile birlikte kullanacağınız  ışıltı özellikli veya simli jakarlı maske lastiği modelleri Kaya Dantel'in imzasını üzerinde taşımaktadır.