Çizgi Desenli Örme Lastik Ekose Dokuma Lastik Fiyonk Çamaşır Lastiği Standart Maske Lastiği

Çizgi Desenli Örme Lastik Ekose Dokuma Lastik Fiyonk Çamaşır Lastiği Standart Maske Lastiği

Çizgi Desenli Örme Lastik Ekose Dokuma Lastik Fiyonk Çamaşır Lastiği Standart Maske Lastiği

Uzman Lastik İmalat firmamız Olan Kaya Dantel Lastik üretim sektöründe sayısız çeşit seçenekli tekstil ürünü aksesuarları başta olmak üzere, tekstil ve konfeksiyon sektörünün vazgeçilmez yardımcı ürünlerini piyasanın hizmetine sunmaktadır. Lastik ürünü gamımız her geçen gün artarak kaliteli üretim çeşitlerimize yenileri eklenmektedir.. Sizin  ihtiyacınız olan Çizgi Desenli Örme Lastik Ekose Dokuma Lastik Fiyonk Çamaşır Lastiği Standart Maske Lastiği gibi ürünleri nereden temin edeceğiniz konusunda sorularınız var ise çekinmeden bize ulaşabilirsiniz.

Lastik Üretimi aşaması öncesi güncel Günümüz moda beklentilerine uygun, anlık takip çalışmamızı sürdürerek, Örme lastik, dokuma lastik , pijama lastiği, çamaşır lastiği, boxer lastiği, tayt lastiği, maske lastiği, jakarlı lastik gibi öncelikli üretim kalemlerindeki tasarımlarımızı zenginleştiriyoruz. İster klasik İster Modern çizgilerde Çamaşır lastiği, ya da pijama lastiği mi arıyorsunuz?

Kaya dantel renk ve modellerini görmeden karar vermemenizi siz alıcılara öneriyoruz. Özel renk arayışınıza uygun tonlar belirlenerek hemen istediğiniz ölçü ve miktarda üretim aşamasına geçerek talebinizi belirttiğimiz tarihte eksiksiz bir şekilde sizlere teslimatını yapmaktayız.

Lastik imalatı sektörünün yarım yüzyıllık piyasa birincisi olarak sağlığımız için günümüz gereksinimlerinden olan maske lastiği sipariş ve istediğiniz miktarda imalat talebinizi zamanında karşılayacak kaya dantel dışında  ikinci bir maske lastiği üretim firmasına rastlamayacağınız konusunda iddialıyız.

Mobilya ve Ev tekstili konusunda kurumsal firmalara toptan jakarlı lastik temini gerçekleştirmekteyiz. İstediğiniz renk ve desende jakarlı lastik imalatımız mevcuttur. Çizgi desenli örme lastik ve ekose dokuma lastik imalatını tekstil sektörü için sayısız renk seçenekleri ile kullanacağınız ürünler için uyumlu hale getirmekteyiz.

İç çamaşır üretim sektörü için ayrıca dantelli çamaşır lastiği modellerimizi incelemenizi önermekteyiz. Renkli fantezi tarzı çamaşır yan ürünü olarak ürettiğimiz çamaşır lastikleri ilikli, fiyonk, misineli, simli, fiyonk çamaşır lastiği isimler ile çoklu renk seçenekleri kataloğumuzu üretim ve mağaza adreslerimizi ziyaret ederek veya telefon ile iletişime geçerek temin edip inceleyebilirsiniz.

Örme lastik Dokuma lastik türündeki ürünlerimiz, polyester ve lateksten üretilmektedir.

Dokuma lastik ürünlerimizin imalat ebatlarına göre  ambalajları 1 mt, 10 mt, karta sarım, 25 mt ruloya sarmalı şekldedir.

Dokuma lastik örme lastik, çamaşır lastiği, dokuma maske lastiği, örme maske lastiği, tayt lastiği, pijama lastiği, jakarlı lastik, ürünlerimizde iplik-lateks oranı %65 polyester iplik- %35 lateks olmak üzere üretilmektedir.

Çizgi Desenli Örme Lastik Ekose Dokuma Lastik Fiyonk Çamaşır Lastiği Standart Maske Lastiği ; Sağlık,giyim, tuhafiye, bijuteri, ayakkabı , ev tekstili, hazır giyim, matbaa, otomotiv tekstili, mobilya, medikal, iş güvenliği gibi sektörlerde kullanılmak üzere üretilmektedir.

Başta Dokuma lastik, örme lastik, maske lastiği gibi ürünlerimiz son teknoloji, Bilgisayar destekli imalat makinalarımız kullanılarak  sıfır hata üretim gerçekleştirmekteyiz. Sorunsuz imalat arayan müşterilerimiz için Kaya Kantel piyasada bulunmaktadır.

Sizlere

Sayısız Tonda Renk Seçenekleri

Hatasız Üretim

İhtiyaca Göre Klasik ve Modern Tasarımlar Eşliğinde

Simli Örme Lastik

İlikli Dokuma Lastik

Fiyonklu Çamaşır Lastiği

Ekose Örme ve Dokuma Lastik

Şerit Dokuma Lastik

Takviyeli Dokuma Lastik

Standart Maske Lastiği

Fikseli Süper Örme Lastik

Fikseli Standart Dokuma Lastik

Süper Örme Standart Dokuma Lastik

Çizgi Desen Örme lastik

Fine Jakarlı Süper Lastik

Yazı Desenli Boxer Lastiği

Medikal Maske Lastiği

Cerrahi Maske Lastiği

Renkli Örme Maske Lastiği

Dokuma Maske Yıkanabilir Lastiği

Ebat Seçenekli Tayt Lastiği

Mobilya Döşeme Sektörü İçin Jakarlı Lastik

İç Çamaşır Üretici Sektörü İçin Dantelli, fiyonklu, simli, örme dokuma, jakarlı türde çamaşır lastiğ, pijama lastiği, eşofma ve sportif kıyafetler için dayanıklı kullanışlı formu bozulmayan çamaşır lastikleri modellerimizi sunmaktayız.