Örme Lastik Dokuma Lastik Çamaşır Lastiği Maske Lastiği Üreticileri

Örme Lastik Dokuma Lastik Çamaşır Lastiği Maske Lastiği Üreticileri

Örme Lastik Dokuma Lastik Çamaşır Lastiği Maske Lastiği Üreticileri

İstanbul merkezli, tekstil ve konfeksiyon alanında kullanılmakta olan lastiklerin imalatı ile iştiğal eden firmamız Kaya Dantel yarım asırlık geçmişi ile siz toptan ve perakende lastik alıcılarına hizmet sunmaktadır.

Lastik üretiminin ham maddesi petrol ve kauçuktur. Üretim aşaması diğer katkı malzemelerinin bir araya getirilmesi sürecinden geçmektedir. Lastik üretimi ile ilgili web kanalı ile bir arama yapıldığında ne yazık ki karşınıza sadece otomobiller için kullanılan araç lastiklerinin üretim özellikleri ve tarihçesine rastlamaktayız. Bugün hemen hemen giyim sektörünün olmazsa olmazı konumundaki konfeksiyon yan ürünü olan lastik ve bu sınıftaki lastik çeşitliliğinin tarihçesinin hangi dönemlere uzandığı konusunda elimizde çok kısıtlı bilgiler mevcuttur.

Tekerleğin icadından sonraki devirlere götürülen lastik imalatı gerçekçi bir tarihlendirme gibi görünmemektedir. Tekerlekten önce çorabın üretimine dayanmaktadır elastik maddelerin üretimi. Bu da biz lastik üreticilerinin sessiz sedasız yüzyıllardır nasıl bir ihtiyacın imalatı ile uğraştığımızın cevabı olacaktır.

Örme lastilk, dokuma lastik, çamaşır lastiği, maske lastiği üreticilerinin üzerinde durması gereken en önemli konu üretim aşamasında kullanılan ham maddenin insan sağlığını muhafaza edecek, uzun süreli kullanımda bile formunu bozmayacak türden bileşenlerin kullanılması olmalıdır.

Konfeksiyon ve tekstil ürünleri insanların sürekli bedenleri ile temasta olmalarından ötürü vücut üzerinde herhangi bir reaksiyona yol açmaları, kullanılan ürünün kaliteli olmaması ileride sağlık sorunlarına yol açacağından üretimde öncelikli dikkat edilmesi gereken sağlıklı hammadde kullanımı olmalıdır. Kaya dantel olarak önceliğimiz her zaman sağlıklı maddelerden üretim gerçekleştirmek olmuştur.

Gerek örme lastik gerekse dokuma lastik, çamaşır lastiği ve günümüzde maske lastiği ihtiyaç sahiplerinin kaya dantel lastik üretim çeşitlerini tercih etmelerinin sebebi sağlıklı üretim koşullarını önceliğimiz olarak benimsemiş olmamızdandır.

Ülkemizde ve dünyada 2020 yılında baş gösteren salgın nedeni ile sağlıklarını koruma altına alan insanlığa, sağlıklı maske lastiği imalatı ile yoğun bir şekilde firma olarak çalışmakta ve piyasanın ihtiyaçlarına göre talep edilen çeşitlilikte maske lastiği üretimi yaparak maske üretim firmalarının kullanımına sunmaktayız.

Aynı şekilde çamaşır lastiği doğrudan insan vücudu ile temasta olan bir üründür. Bazı çamaşır lastikleri 24 saat bizimle birlikte üzerimizdeki kıyafetlerde kalmaktadır. İç çamaşır lastiği çeşitlerinden olan sütyen askısı, külot lastiği, boxer lastiği, sportif faaliyetlerde günümüzde rahatlıklarından dolayı yoğunlukta kullanılan tayt lastiği bedenimizin ısı değişimine göre tenimizle sürekli temas halinde olmaktadır. Bu ürünlerde kullanılan ham maddelerin seçiminde lastik üreticileri özenli davranmalıdır.

Kaya dantel olarak imalatını yaptığımız lastiklerin hem üretim hem paketleme aşamasında hijyen ve sağlıklı ürünü piyasaya kullanıma sunma konusunda büyük titizlik ile çalışmakta ve yarım yüz yıllık üretim geçmişimizin üzerine tam yüzyıl ekleyerek lastik imalatı sektörünün enleri arasındaki yerimizi daha uzun seneler devam ettirme misyonunu taşımaya devam etmekteyiz.

Örme lastik çeşitleri daha çok tekstil sektöründe kullanılmakta, dokuma lastik çamaşır kol ve böl bel bölgelerinde, jakarlı lastik çeşitleri ise ayakkabıdan çoraba, çamaşırdan ev tekstil ürünlerine kadar çok geniş bir yepazede kumaşlar ile buluşmaktadır.

Maske lastiği sağlık sektörünün yanı sıra günümüzde hem temizlik alanında hem yemek üretim alanlarında hem de tozlu ve dumanlı alanlarda kullanılan maskelerde kullanılmak üzere üretilmektedir. Cerahhi maske lastiği ve medikal maske lastiği sağlıkçıların hastane ortamında kullandıkları maskelerin üzerine eklenmek üzere üretilmektedir.

Talebe göre örme ve dokuma lastik çeşitlerinden maskelerde kullanılacak ebatlarda lastik üretimi gerçekleştirmekteyiz. Aynı şekilde çamaşır lastiği tedarikçilerinden gelen ölçülere göre ilikli dokuma lastik, renkli örme lastik, desenli jakarlı lastik imalatını fabrikamızda gerçekleşirerek hem toptan hem perakende olmak üzere mağazamızda ihtiyaç sahiplerine tanıtımını yaparak satışa sunuyoruz.

Tuhafiye mağazalarında bulacağınız pijama lastiği, çamaşır lastiği, örme lastik, jakarlı lastik, dokuma lastik, ilikli lastik, boxer lastiği, tayt lastiği ürünlerinin üzerinde mutlaka Kaya Dantel firmamızın ismine rastlayacağınız gibi, her gün kullanmakta olduğunuz koruyucu maskelerinizde kullanılan maske lastiği üzerinde Kaya Dantel adını okunmuyor olması bu ürünün üretiminde firma olarak imzamızın bulunduğunu maske üretim firmaları bilmektedir.

Örme lastilk, dokuma lastik, çamaşır lastiği, maske lastiği üreticileri olarak siz ihtiyaç sahiplerinin iletişim numaralarımızdan bize ulaşmanız için telefon numaralarımızı web sitemiz üzerinden yayınlayarak her türlü soru ve fiyat konusunda görüşme taleplerinize dönüş yapmaktayız.

İhtiyacınız olan örme lastik kilo fiyatları, dokuma lastik toptan kilo fiyatı, kiloluk maske lastiği fiyatları, çamaşır lastiği perakende fiyatları, pijama lastiği kilo fiyatları, ebatlarına göre boxer lastiği cm fiyatları, desenli jakarlı lastik fiyatları konusunda bilgi almak için 0 212 511 30 73 numaralı telefonumuzdan mağazamıza ulaşabilir, üretimini yaptığımız lastik çeşitleri siparişinizi vererek fiyatlar konusunda yetkililerimiz ile görüşmede bulunabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizi mağazamızda ağırlamak bizlere onur verecektir.