Dokuma Örme Jakarlı Çamaşır ve Maske Lastiği Kilo fiyatları

Dokuma Örme Jakarlı Çamaşır ve Maske Lastiği Kilo fiyatları

Dokuma Örme Jakarlı Çamaşır ve Maske Lastiği Kilo Fiyatları

 

İstanbul lastik imalatı sektöründe yer alan firmamız Kaya Dantel 50 yıl önce konfeksiyon yan ürünleri üretmek üzere yolak çıkmış olmakla beraber, öncelikli üretim alanı olarak tekstil için kullanılan lastik üretimi konusunda piyasada yerini almıştır. Değişen dünya koşulları nedeni ile günümüzde sağlık çalışanları ve vatandaşların kullanmış olduğu medikal ve normal maske lastikleri üretimi, maske lastiği ihtiyacı olan firmaların taleplerini karşılamak için büyük bir özveri ile imalat gerçekleştirmektedir.

Maske lastiği çeşitlerine göre üretmenin dışında bugün tekstil ve konfeksiyon alanında ihtiyaç duyulan en önemli lastik çeşidi örme lastik ve dokuma lastik ürünleridir. Lastik imalatçılarının uğrakçıları genelde iç çamaşır, pijama, boxer, tayt inalat ve üreticileri olmaktadırlar. Çünkü çamaşır sektörü elastik ürünler sınıfındadır. Çamaşır lastiği İç Çamaşırı üreticilerinin olmazsa olmazlarındandır. Aynı şekilde Tayt lastiği bugün tayt üretimi yapan tekstil firmalarının en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerdendir. Günümüzde rahatlık giyim sektörünün üzerinde durduğu ve müşteriler tarafından tercih edilen ürünlerde rahat olması seçeneğinin bulunması biz tekstil yan ürünü üreticisi olan çamaşır lastiği üreticilerini de insanların kullandığı çamaşırlarda en rahat edecekleri lastik türünü tespit ederek üretmek için çalışmalar yapmaya itmiştir. 

Örme Lastik kullanım alanları eşofmandan tutun da pijama lastiği külot lastiği, bebek çamaşırları için bile tercih edilen lastik türlerindendir. Dokuma lastik  genelde ev tekstil ürünlerinde tercih edilmek ile birlikte çamaşır lastiği, tayt lastiği, boxer lastiği, pijama lastiği alanlarında da dullanılmaktadır. Kaya dantel olarak evlerinizde kullandığınız yatak çarşaflarının içindeki lastiklerde bizim imzamız bulunmaktadır.

Jakarlı lastik gösterişli ve görsele hitab eden lastik çeşitlerindendir. ev tekstilinin yanı sıra abiye kıyafetler için  bile kullanılmaktadır. çamaşır lastiği,  pijama lastiği, veya boxer lastiği olarak üzerinizde görebileceğiniz gibi bazan saçınızda toka olarak bazan ayakkabınızda tutucu lastik olarak da jakarlı lastiğe rastlayabilirsiniz.

Kullanım alanlarına göre çeşitlilik arz eden maske lastiği tıpkı örme lastik ve dokuma lastik gibi birçok çeşide sahiptir.  En çok tercih edilenler grubuna ise yassı maske lastiği ve dar dokuma maske lastiği girmektedir. ik 

Kaya dantel olarak sadece yurt içi lastik üretimi sektöründe değil yurt dışı lastik imalatçıları sektöründe de uzun yılları alan bir çalışma ile yerini öncelikliler arasına yazdırmıştır.  Her zaman en iyisini üretmeliyiz sloganını baz alarak ürettiğimiz ürün ne ad altında olursa olsun müşterilerimizin güven ve memnuniyeti bizim üretim önceliğimizdir. Lastik imalat sektörü bir nevi insan sağlığı ile bağlantılı bir sektördür. Kullanılan kimyasal hammadelerin insan vücuduna zarar vermeyen sağlığı bozmayan allerjik reaksiyonlara yol açmayan ürünler olmasına dikkat etmek öncelikli görevimizdir.

Hem üretim hem toptan satış mağazamızda üretim ve ürünlerimizi yerinde inceleyebilir. Perakende lastik veya toptan lastik ijhtiyaçlarınız için bize web sitemiz üzerindeki iletişim numaralarımızdan ulaşabiri  imalat ürünlerimizden olan örme lastik, dokuma lastik, maske lastiği, çamaşr lastiği, pijama lastiği, boxer lastiği, tayt lastiği, jakarlı lastik, çeşit renk ve modellerinden seçtiklerinizi hem perakende hem toptan olarak en uygun fiyata sipariş verebilir satın alabilirsiniz. Sizlerle tanışmak bizlere onur verecektir.