Firmamız 1972 yılından beri konfeksiyon yan ürünleri branşında  tekstil sektöründe konusunda saygın ve uzman firmalara hizmet vermektedir. Kendini yenilemeyi amaç edinen firmamız yatırımlarımız sonunda 2013 yılında yeni üretim tesisimize taşınmıştır.3200 metrekare kapalı alanıyla yeni ve modern tesisimizde üretim ve çeşit kapasitemizi artırarak  günümüz dünyasında teknolojiye ve insana yatırımın önemini idrak etmiş olup bu konuda yatırımlarına devam etmektedir.

     Günümüz koşullarında zamanın önemini göz önünde bulundurarak müşteri istekleri doğrultusunda günün en moda lastik çeşitlerini müşterilerimizin taleplerini en kısa zamanda karşılamaktayız.

     Şirketimizin ilkesi "Her zaman en iyisini üretmeliyiz." dir. Bu hedefe ulaşabilmek için gereken ne ise yapılmalıdır. 

     Müşteri memnuniyetini en önemli kriterlerden biri olduğunu bilir ve müşteri memnuniyetini herşeyden üstün tutar. Çünkü müşterilerimizin işlerinin iyi olması, bizimde işlerimizin iyi olması demektir.

     Amacımız : Siz değerli müşterilerimiz için, mamüllerin, ham maddeden ürün haline dönüşene kadar ki bütün proseslerde aynı kalite ve standartlarda üretim yapılması için çalışılmaktadır.

     Vizyonumuz: Mümkün olan en kısa sürede , tekstil yan ürünlerinde çeşitlerimizi arttırarak sunduğumuz kalite ve alternatif ürünlerle yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen dünya çapında tanınan bir kuruluş haline gelmek.

     Misyonumuz: Yurtiçi ve yurtdışındaki tekstil ürünleri üreticilerinin ihtiyaç duyduklari ürünleri en iyi kalitede insan sağlığına ve çevreye duyarlı bir şekilde üretmek şirketimizin tekstil sektörünün ve Türk ekonomisinin gelişmesine katkıda bulunmak başarılarımızı olduğu kadar başarısızlığımızı da sahiplenmek, her zaman en iyi çözümle sonuca ulaşmak için çalışmaktadır.